San Andreas Multiplayer

0.3

4.5

12

Yüzlerce oyuncuya karşı online GTA: San Andreas oynayın

3.3M

Bu uygulamayı oyla

Grand Theft Auto: San Andreas'ın Windows versiyonunun bir modu olan San Andreas Multiplayer, dünyanın her yanından oyuncular ve arkadaşlarınıza karşı online olarak oynanan ve aynı anda tek serverda 500'e kadar oyuncunun olduğu bir Rockstar oyunudur.

Orijinal GTA: San Andreas'ın bu modu size birçok değişiklik ve yenilik getiriyor. Yeni başlayanlar için, oyuncular karakterini polislerden itfayecilere, Latin mafyasından oyunun orijinal kahramanı JC'ye kadar yüzlerce farklı 'deri' arasından seçebilir.

Bu estetik değişikliklerin yanında San Andreas Multiplayer oyunu oynama şeklinizde de birçok değişiklik öneriyor. En fark edileni ise San Andreas şehrindeki diğer oyuncularla yüzleşebilmenizdir. Rakibinizi arabayla ezebilir, vurabilir, havaya atabilirsiniz. Basitçe Rockstar tarafından yaratılan bu devasa şehirde onlara istediğinizi yapabilirsiniz.

Diğer MMO (massively multiplayer online game) 'larda olduğu gibi San Andreas Multiplayer çetelerden olan oyunculara izin vererek aldığı ücretin hakkını veriyor. Aslında oyun hakkında en eğlenceli şeylerden birisi de rahip çetelerle karşılaşıldığında şehrin ateşler ve patlamalarla dolmasıdır.

Grand Theft Auto: San Andreas'ın mükemmel bir modu olan San Andreas Multiplayer tarihin en iyi oyunlarından biriyle eğlenmenize devam etmenizi sağlıyor.
Notlar

San Andreas Multiplayer'ı oynamak için GTA: San Andreas version 1.0 (orijinal DVD) 'ın orijinal bir kopyasına sahip olmanız gereklidir. Steam versiyonunun San Andreas Multiplayer ile uyumlu olmadığını unutmayın.

Uptodown X